0товарів: 0 грн. 

Скільки води в людині

Кожен з нас ставив питання: "на скільки відсотків людина складається з води". Багато хто чув про 70% вміст в людині, хтось чув про 80% хтось про 65%. Спішимо вас засмутити - немає точної цифри yого вмісту води. У кожного кількість буде різною, і залежати ця цифра буде від різних чинників.

Які чинники впливають на відсоток води

вода для питваДавайте розглянемо основні чинники, що впливають на цей показник :

  • Індивідуальні особливості організму.
  • Швидкість метаболізму.
  • Спосіб життя.
  • ировой маси.
  • ышечной маси.
  • Чи тамує особа вчасно жадаю, або часто допускає обезводнення.
  • В період деяких захворювань оди в тілі знижується.

Тепер можемо відповісти на питання: "скільки відсотків води в людині". Відповідь - залежно від вищеперелічених чинників від 50% до 85%

Чи будь-яка вода підходить для питва?

Багато хто зловживає питвом з-під крану. Вода і так не сильно дорогий продукт, а тут ще економія ще більша. Другий тип людей кип'ятять, тим самим вбиваючи у воді все підряд: і шкідливі мікроби, і корисні мінерали. Деякі користуються фільтром, проте міняють його дуже рідко, що не менш шкідливо, чим просто пити з-під крану.

Дистильована вода

Настійно рекомендуємо вибирати дистильовану. Вона на 99% краще очищена, чим вода з-під крану, а також в ній відсутні практично усі мінерали, споживання яких разом з водою у великих кількостях можуть привести до розвитку інших хвороб. З цієї причини, мінеральну воду рекомендують пити тільки упродовж якогось періоду, а не регулярно. Дистильована вода якнайкраще підійде для людини в якості регулярного джерела питва.

Глибина очищення

Не уся дистильована вода підійде саме для вас. Існує таке поняття, як "міра очищення". Одній людині необхідно пити тільки з високою глибиною очищення, а іншим навпаки - не можна пити сильно очищену. Щоб дізнатися, яке питво підходить саме вам, проконсультуйтеся з дієтологом.

Чим відрізняється дистильована вода

У неї безліч відмінностей. По-перше, вона більше очищена. По-друге, можливий вибір різних видів води по мірі очищення. По-третє, немає необхідності в додатковій обробці: фільтрація, кип'ячення. По-четверте, у воді подібного обробки немає мінеральних солей, які можуть бути протипоказані деяким людям.

Чому варто перейти на дистиллат?

Такий вид води набагато якісніший, що дозволить зберегти здоров'я і заощадити гроші на подальшому лікуванні організму. Тому, незважаючи на ціну трохи вище, ніж у звичайної води, на дистильованій ви економите великі гроші. Тільки цих чинників вже вистачить для того, щоб ви переглянули свої пріоритети.

У результаті можемо сказати, що в цій статті ми відповіли на питання: "скільки рідини в тілі людини", перерахували усі види, детально розглянули кожного з них, провели порівняльний аналіз і прийшли до рішення, що набагато корисніше, якісніше і економніше купувати дистильовану.

609