0товарів: 0 грн. 

Інтернет магазин матраців "Матрасин Київ"

Про компанію "Інтернет магазин матраців Київ Матрасин"

"Матрасин" - спеціалізований інтернет магазин матраців та аксесуарів для сну. Ми пропонуємо покупцям будь-якого віку стати власниками якісних речей для комфортного та здорового сну. Всі вироби проходять ретельний відбір до розміщення в каталозі інформації про них. Асортимент магазину вибирається з урахуванням не тільки популярності виробника, а й відмінної якості продукції. Наш інтернет-магазин матраців має цілий список унікальних переваг:

Ціни на матраци в інтернет магазині

Ми не працюємо з посередниками, тому вартість представлених у нашому каталозі виробів нижча за ринкову. Усі ділові партнери інтернет-магазину – виробники високоякісних товарів для сну. Знайти в мережі речі такого рівня за нижчими цінами, ніж у нас, навряд чи вдасться. Ми піклуємось і про захист інтересів покупців наших торгових точок. Товари, що реалізуються компанією, не містять «накруток», як роблять це недобросовісні продавці, закладаючи у вартість речей орендні та інші витрати.

Якість — лише європейська

Жорсткий контроль за якістю продукції, що реалізується, — норма нашої повсякденної діяльності. Ми дбаємо про постійний розвиток сервісу та підвищення рівня послуг інтернет-магазину, використовуємо інноваційні методики моніторингу рівня роботи персоналу.

Особливу увагу приділяємо контролю якості. Якщо на етапі укладання договору з інтернет магазин матраців Київ виробником з'ясовується, що властивості його виробів нижче за заявлені, на продукцію відсутні сертифікати та документи, такі речі ми ніколи не виставимо у продаж. Обов'язковою складовою нашої діяльності є регулярний моніторинг експлуатаційних характеристик продукції. Побажання та зауваження покупців - керівництво до дії персоналу. Якщо з боку клієнтів надійшли зауваження щодо якості продукції того чи іншого виробника, ми відразу розлучаємося з несумлінним постачальником.

Для здійснення контролю якості товарів спеціально для інтернет-магазину створено та впроваджено програму збору даних про запропоновану продукцію. В автономному режимі здійснюється збір інформації та відгуків про товари. В інтернет-магазині функціонує відділ якості, завданням якого є контроль за рівнем виробів та діяльністю персоналу. В Україні спочатку діє система контрольних закупівель.

Широкий вибір матраців

Сьогодні у світі існує маса унікальних брендів спального приладдя, чиї концепції значно відрізняються одна від одної, як і ніші, що займають виробники на ринку. Ми поставили собі за мету зібрати в одному інтернет-магазині все найкраще, щоб у наших покупців був максимальний вибір виробів. Кожна людина має свої вимоги до спального приладдя. Наші консультанти завжди допоможуть підібрати відповідний товар, тому купити матрац в інтернет магазині матраців просто та вигідно. Серед партнерів інтернет-магазину – понад 20 вітчизняних та зарубіжних виробників. Список постачальників постійно розширюється, адже ми шукаємо для наших покупців нові високоякісні матраци для комфортного та здорового відпочинку.

Швидкість – наше кредо

Ми живемо у вік космічних швидкостей. Наша компанія цінує час для клієнтів. Обробка та доставка замовлень здійснюється у найкоротші терміни. Будь-який запит покупця — і ми надамо відповідь, запропонуємо оптимальні варіанти покупки. У компанії успішно діють відділ логістики та служба кур'єрів. Інноваційні підходи до доставки товарів дозволяють не порушувати її графіку навіть під час традиційних сезонних пікових навантажень. Ексклюзивно розроблене для персоналу компанії програмне забезпечення дало можливість оптимізувати та максимально автоматизувати шлях продукції від магазину до покупця.

Сервіс - професійний

Якісний сервіс інтернет-магазину може бути без професійної команди. Ми гарантуємо кар'єрне зростання своїм співробітникам — молодим спеціалістам, чия енергія та бажання професійно розвиватися є рушійною силою та потенціалом компанії. Навчання, підвищення кваліфікації, отримання передового досвіду та актуальної інформації про новинки ринку є обов'язковими складовими нашої повсякденної діяльності.

Інтернет магазин матраців та аксесуарів для сну "Матрасин Київ" пишається своїми досягненнями. Саме з них починається конкурентоспроможність компанії та довіра клієнтів, кому ми забезпечуємо приємний, корисний для здоров'я сон!