0товарів: 0 грн. 

Як вибрати якісний змішувач?

Не можна уявити собі життя без змішувача. Тут же виникне безліч незручностей і проблем. Сучасні змішувачі для раковини покликані виконувати не лише функціональне призначення, але і естетичне: ці облаштування невеликих розмірів покликані змішувати гарячу і холодну воду, а ще вони служать прикрасою ванни і кухні.

Конструкції і типи сучасних сместителей

На сучасному ринку є безліч різних по конструкції і дизайну змішувачів. З точки зору зовнішності, вони діляться на двохвентильні і одинважільні. У двохвентильних температура регулюється за допомогою двох вентилів: для холодної води і гарячіше. Такі змішувачі традиційні і користуються популярністю. Вони дешевші за одинважільних.

змішувачі для раковини hansgrohe logisОстанні простіше ремонтуються, дозволяє з легкістю і швидкістю включати і вимикати кран, температура і сила струменя в них регулюються одним вентилем (вправо-вліво - налаштування температури, вгору-вниз натиску). Встановлена температура не змінюється при подальшому включенні крану. Управляти таким краном можна однією рукою, що створює комфорт і зручність на кухні. У одинважільних змішувачах застосовується кульовий тип замочного пристрою. Це два компоненти: куля і кожух для прикріплення цієї кулі до змішувача. Шар виготовляється з нержавіючої сталі і передбачає два вихідні отвори для холодної і гарячої води. Завдяки кожуху, куля розташовується точно відносно отворів.

Загальноприйняті замочні пристрої є штоком і керамічними пластинами. Шток закриває вихід для подання води. Гумове прокладення (зараз ці прокладення виготовляються з гуми досить високої якості) застосовується для герметичності. Керамічні вентилі дозволяють отворам двох пластинів поєднуватися при повороті в один бік, і тоді подається вода; при іншому повороті отвору пластинів не поєднуються, і тоді вода не поступає. Високоякісні керамічні пластини виключають будь-які протікання кранів.

Конструкція змішувачів може бути моноблочною (виливши і вентилі - єдиний блок) і двочастинною (виливши і вентилі в нім - два різні компоненти). Моноблочні при цьому відрізняються більшою надійністю, оскільки не мають стиків і виключають протікання. Змішувачі встановлюють на корпусі раковини, ванни, а також на корпусі биде або просто на стіні. Виливши може бути стаціонарним або поворотним. Дизайн змішувачів різноманітний залежно від місця його установки. Наприклад, кухонний змішувач передбачає високий поворотний виливши, щоб в митті можна було наливати воду в різні ємності будь-якого розміру. Бувають навіть змішувачі з изливом, що висувається за межі миття для того, щоб наливати воду поза миттям. У ванні змішувачі передбачають низький виливши (він може бути двох видів: поворотного або стаціонарного). Дизайн змішувачів для ванн і душових кімнат дуже різноманітний.

Нині дуже популярні і запропоновані ринком дорогі змішувачі з електронним управлінням. Вони запускаються за допомогою датчиків, що дозволяє мити руки, не торкаючись крану. Такі апарати в самостійному режимі можуть підтримувати вибрану температуру, міняти її можна за допомогою електронних пристроїв або спеціальним руків'ям. Конструкції для душу пристосовані тоді, коли людина входить в душову кабіну або підносить руки до крану.

У змішувачів може бути спеціальна кнопка, яка задає максимум і мінімум температури води, причому падіння натиску води не відбивається на температурі. Деякі змішувачі задумані як масажні: душовий потік супроводжується повітряними бульбашками. Окремі моделі змішувачів мають можливість регулювати натиск води залежно від потреб споживача (у умивальнику натиск менший, у ванні більше), це дозволяє уникнути непотрібних бризок.

У змішувачі може бути вбудований фільтр. Вода для питва подається через окремий вбудований канал. Для виготовлення змішувачів застосовується латунь або хром. Останні дешевше, хоча і не так надійні. Латунні змішувачі можуть мати нікелеве покриття, емалеве або хромове. Для обробки особливо дорогих змішувачів застосовуються дорогоцінні метали (золото).

Сучасні ринки пропонують суперкрани із спеціальними вентилями з метою підключення пральної машини і іншої побутової техніки.

Різноманітність моделей для вирішення будь-яких дизайнерських рішень

З кожним роком росте кількість нових моделей. Їх різноманітний дизайн задовольнить смак найвимогливішого покупця. Постійно модернізуються вбудовані в змішувачі механізми, покращуються способи управління ними. Ціни коливаються від 800 гривен до 5000, зараз нерідкі моделі за ціною вище 10 000 гривен. Фахівці українського ринку стверджують, що вітчизняні змішувачі не лише ні в чому не поступаються недорогим зарубіжним, а навіть перевершують їх за якістю і надійності. Термін служби вітчизняних змішувачів частенько перевищує зарубіжні мірки.

556

Читайте також

Типи сучасних раковин для ванних кімнат

Типи сучасних раковин для ванних кімнат

Сьогодні раковиною у ванній кімнаті вже нікого не здивуєш, а про її важливості і зовсім кожен з на...

...