Давайте згадаємо типовий інтер'єр квартир зразка СРСР, актуальний для більшості сімей того періоду: на думку спадають незграбні і невиразні стінки, кришталь в серванті, настінні і підлогові килими, лаковані столи і тумби. Не менш важливий елемент радянського інтер'єру - горезвісний диван-книжка. Вибір м'яких меблів в СРСР був досить скромним, вибирати було практично ні з чого. Саме тому побачити в інтер'єрі кутовий диван було величезною рідкістю. Такі меблі розцінювалася як предмет розкоші і показник достатку, яким не могли похвалитися більшість громадян. Сьогодні ситуація в корені інша, і кутові дивани доступні широкому колу покупців.
Сучасний модельний ряд кутових меблів радує: в каталогах представлені модифікації всіляких конструкцій, дизайну і вартості. При бажанні не важко підібрати оптимальне рішення як для просторого залу, так і для маленької спальні.
Основними перевагами кутових диванів вважаються його:
- зручність трансформації;
- практичність;
- зонування простору;
- естетичність і привабливість;
- продумана ергономіка.
Широта модельного ряду може викликати певні труднощі при виборі кутового дивана. Спробуємо розібратися в основних тонкощах даного питання разом?
Правила розташування кутових диванів
Для початку слід вирішити, де буде встановлена меблі. У приміщеннях скромною квадратури рекомендується встановлювати дивани в вільних кутах, тим самим залишаючи максимум простору. При цьому важливо врахувати, що багато конструкції кутових диванів призначені на певний бік.
В просторих кімнатах кутові дивани можна встановлювати по центру, домагаючись зонування простору. Найчастіше таким прийомом користуються дизайнери при меблюванню віталень, суміщених з кухнею.
Зверніть увагу на розміри дивана
Здійснювати виміри "на око" не варто: в даному питанні необхідно скористатися рулеткою, щоб результати були максимально точними. Таким чином Ви уникнете ситуації, коли новий диван просто не вписується в кімнату або викликає масу незручностей.
Тип розкладного механізму
При виборі кутового дивана для затишних посиденьок в колі родини або друзів рекомендується віддавати перевагу нерозкладне моделям. Якщо ж Ви шукаєте диван для вітальні, варто вибрати модель з механізмом трансформації. При цьому важливо враховувати, наскільки часто Ви плануєте розкладати меблі. Для повсякденного використання експерти радять зупиняти вибір на міцних системах трансформації "Дельфін" / "Клік-Клак" / "Єврокнижка" / "Акордеон". Для нерегулярного використання відмінно підходять більш прості механізми "викочування" / "Розкладачка" / "Книжка".
Конфігурація
На сторінках каталогу https://magdek.com.ua/ua/divany- kiyev/ інтернет магазину "Магдек" представлені як стаціонарні готові недорогі дивани, так і модульні моделі, що складаються з набору окремих елементів конструкції. Модульні кутові дивани дозволяють самостійно розставляти модулі в конфігурації, що підходить саме Вам. Таким чином користувач може скласти спальне місце, встановити диван на праву або ліву сторони або розташувати його буквою "П".
Колір
Щоб меблі гармоніювала зі стилістикою інтер'єру, важливо приділити увагу колірному балансу. Дизайнери готові поділитися простими, але працюють рекомендаціями з даного питання:
- У кімнатах, виконаних в світлих тонах, відмінно виглядають яскраві і насичені кольори (червоний, жовтий, зелений та інші).
- Любителям класики варто зупинятися на виборі диванів білого, чорного, червоного кольорів.
- Якщо кімната виконана в певній стилістиці, рекомендується підбирати меблі відповідного дизайну. Наприклад, спальня в стилі прованс вітає ніжні і натуральні тони, тоді як етнічний дизайн прекрасно поєднується з рослинними і квітковими візерунками.